ПІДТРИМАТИ НАС
Допомога
ЗСУ

ФЕЙК: «матері українських військовополонених просять не повертати їхніх дітей»

ФЕЙК: «матері українських військовополонених просять не повертати їхніх дітей, щоб їх знову не відправили на фронт або не репресували»
ФЕЙКИ
ФЕЙКИ

ФЕЙК: «матері українських військовополонених просять не повертати їхніх дітей, щоб їх знову не відправили на фронт або не репресували»
Таку відверту маячню поширює не хто-небудь, а так звана уповноважена по правам російських окупантів Татьяна Маскалькова. Крім того, за її словами, з аналогічним проханням до неї звернулися і двоє військовополонених.
 
Її заяву миттєво підхопили численні російські ЗМІ. При цьому жодне видання не наводить у своїй публікації бодай найменші докази, які могли б підтвердити слова Маскалькової. Ні один із “журналістів” навіть не спробував відшукати цих військовополонених або матерів.
 
Воно й не дивно, адже їх не існує. А якщо б хтось таке і сказав, то виключно з примусу. Адже не секрет, що російські пропагандисти використовують українських військовополонених з метою свого агітпропу. Таких прикладів безліч, але ми не смітитимемо посиланнями на ворожі сайти.
 
Можливо хтось скаже, що за такою логікою у російської пропагандистки не було шансів донести цю інформацію до українців навіть аби вона виявилася правдивою. Насправді були — вона могла опублікувати звернення матерів або військовополонених до авторитетних міжнародних організацій. При цьому фахівці цих організацій мали б перевірити, чи не під примусом сказані ці слова.
Але вона цього не зробила — не навела жодного конкретного факту або підтвердження.
 
✔️Натомість маємо приклад зворотнього — дружини та матері захисників «Азовсталі» створили громадську організацію «Жінки зі сталі». Їхня мета — забезпечення гідних умов для полонених.
 
«Наша робота буде йти в чіткій координації з органами української влади, міжнародними правозахисними організаціями та країнами-союзниками України. Все заради якнайшвидшого повернення наших синів, братів та чоловіків додому, а також дотриманням їхніх прав», — заявили організатори.
 
Ще один приклад незламности українських військових — це враження російських наглядачів за таборами для військовополонених. Один із них розповів пропагандистському каналу, що у нього таке відчуття, що це він у них у полоні, а не навпаки — настільки українські військові зухвалі і самовпевнені.
 
🦉Друзі, будемо раді бачити вас серед наших підписників. Правда зобов'язана мати більше охоплення, ніж фейкові новини. Ви наші амбасадори правди - поширюйте дописи По той бік новин.
Також не забувайте присилати нам на перевірку сумнівну інформацію.
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ
01 / 01