ПІДТРИМАТИ НАС
Допомога
ЗСУ

Фейк: перед поїздкою в Євросоюз українці видаляють тату зі свастикою

Російські пропагандисти активно поширюють відредактоване зображення рекламної розтяжки одного з тату-салонів, в якому українцям буцімто пропонують вевести свастику за пів ціни
ФЕЙКИ
ФЕЙКИ

«Акція. Їдете до Європи? Виведемо свастику за пів ціни», — нібито написано на розтяжці. Таке фото поширили в низці «Z»-телеграмканалів, інших соцмережах, на сайтах-сміттярках і навіть на телебаченні.

У супровідному тексті розповідають, буцімто цей тату-салон розташований в Івано-Франківську і користується великою популярністю серед тих, хто бажає «євроінтегруватися».
«Європейські буржуа на побутовому рівні досі стидаються приймати у себе щирих нацистів. До того ж виведене тату відкриває опцію здачі в російський полон. Подвійна вигода», - стверджують окупанти.

Насправді в Івано-Франківську немає тату-салона з такою назвою і логотипом. Натомість він є в...російському місті Бійськ, що на Алтайщині, під назвою "TattooIrograf".

Щоправда там не надають таку послугу або принаймні про це не афішують. Усі написи, які ви бачите на зображенні, домальовані в фоторедакторі. Окрім логотипу.

Ми також відшукали сторінку "вкантактє" цього салону. 13 січня 2018 року вони запостили фото фасаду, на якому є ця розтяжка. Чотири роки по тому воно й стало основою для фейкового зображення small logo

НАД ПРОЄКТОМ ПРАЦЮВАЛИ
Сергій Одаренко
Сергій Одаренко
редактор По той бік новин
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ
01 / 01