Як російські окупанти відбріхуються після своїх обстрілів по Запоріжжю
Сьогодні окупанти двічі обстріляли Запоріжжя. Близько 5:00 російські військові атакували житлові квартали міста сімома ракетами С-300. Серйозних руйнувань зазнали житлові будинки. Під завалами опинилися їхні мешканці. Близько 11:00, доки в місті розбирали завали після ранкового ракетного обстрілу, знову пролунали вибухи і постраждала цивільна інфраструктура. росія не визнає провину і перекладає відповідальність на Україну. Коли ж їх викривають в брехні, змінює риторику
![](/files/pst0/326/l2Abkj4MtY1ywFEwZkmVnA.jpg)
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f6ab.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Так, ґрунт почали готувати за годину до обстрілу. О четвертій ранку на одному із пропагандистських сайтів, посилаючись на запорізького колаборанта-пропагандиста Володимира Рогова, написали, що українські військові після «референдуму» посилили обстріли Запорізької області.
![](/files/pst0/326/Z8u5w3SP4uPMZ4GkyRJpXw.jpg)
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f6ab.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f6ab.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Крім того, постраждали люди – до медичних закладів Запоріжжя доставлено 12 пацієнтів, шпиталізовано – 9 людей. Один пацієнт знаходиться у важкому стані. Серед травмованих двоє дітей – хлопчики 4 років. Попередньо відомо, про трьох загиблих.
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f6ab.png)
![🤦♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1.5/16/1f926_200d_2640.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Рятувальники та працівники продовжують працювати на розборах завалів![](/files/pst0/326/HWtulqbakjpWGWaMUqyvIQ.png)
![](/files/pst0/326/HWtulqbakjpWGWaMUqyvIQ.png)
Авторка: Альона Маліченко