Підсумки конкурсу дитячих малюнків
Підбиваємо підсумки конкурсу дитячих малюнків та додаємо кілька коментарів дітей, які брали участь, та їхніх батьків про сам конкурс.
![](/files/pst0/684/G1URC85_Sp-lDnhSGheyIQ.jpg)
Ми просили вашу малечу намалювати, як вони бачать правду. Фантазія розгулялася на славу: п'ятикласниця Ліза зобразила принцесу Жасмин із мультфільму «Алладін», п'ятирічний Сашко — Піноккіо, 12-річна Софійка — міст через річку, а маленький Юрко розповів цілу казку про хлопчика, що кричав "Вовк!" Загалом ми отримали 16 малюнків. Третина з них про війну й українців, за якими правда.
![](/files/pst0/684/bHeaJjasGKTrBKIRB1hJbA.jpg)
![](/files/pst0/684/M28r8dyQje-BuaFn5f3kBg.jpg)
![](/files/pst0/684/xIOdFsdUUO-tpIvTmdo7ww.jpg)
Збулися наші найліпші очікування — конкурс став не лише творчим викликом, а й нагодою спільно провести час, обговорюючи роздуми дитини. Ось кілька відгуків матерів учасників та учасниць:
Вікторія, матір Сашка, 5 років:
«Разом із сином говорили на тему "Моє бачення правди". Малювати не любитель, але погодився поговорити зі мною, згадали персонажа та придумали зображення. З розвитком новіших та досконаліших технологій нам стає все складніше відрізняти реальність від обману та маніпуляцій. На жаль, наших діток чекають іще більші виклики у майбутньому, тому вже тепер маємо приділяти увагу розвитку їхнього критичного мислення. Звісно, найкраще це робити через знайомі образи з книг та мультсеріалів. Дуже цікаво та корисно нам було брати участь у конкурсі. Спасибі за таку чудесну ідею».
Тетяна, матір Марти, 11 років:
«Мали багато цікавих і яскравих обговорень бачення доньки, тема непроста, життєва. Робота називається "За солодкою брехнею часто ховається потворна правда". Дякую за такий цікавий досвід».
Оксана, матір Романа, 12 років:
«Мій син усерйоз цікавиться міжнародною політикою та історією 20-го століття. Малює карти, герби та країни.
Він може будь-яку історію розповісти за допомогою прапорів. І вважає, що саме прапори, сучасні та історичні, відображають правду».
Марта, матір Євгенії, 5 років:
«Хоча Євгенії лише 5 років, вона – дуже розумна дівчинка. Ми часто обговорюємо важливі, часом неприємні теми. Від початку повномасштабного вторгнення наше життя змінилось. Чоловік, брат, чоловікові друзі на війні відстоюють і захищають Україну. Біль втрати, повітряні тривоги, укриття, ракети – тепер це наше життя. Щодо ідеї малюнку "Мій тато мене захищає" – донька дуже сумує за батьком, для неї, як і для кожного з нас, одна правда. Військові захищають нас, щоб ми могли жити, вчитись, працювати та навіть святкувати Різдво чи день народження».
Людмила, матір Софії, 12 років:
«Надсилаю для участі у вашому конкурсі два малюнки моєї дочки. Мені вони такі трохи чудернацькі, але дитина цілу "філософію" створила, розповідаючи, що, наприклад, на першому малюнку широка стежина – це межа між правдою і неправдою, вона десь посередині та ніколи не буває рівною. А другий узагалі космічний, у Всесвіті: вузький місток, що з'єднує два світи, два стани й можливість дуже швидко переміститися з одного в інший».
![](/files/pst0/684/JC-yMnVJFzC80rggvZUxMw.jpg)
![](/files/pst0/684/dRc7AIJkRYeE4LdbGKg1Xg.jpg)
Дякуємо всім за участь у нашому конкурсі! Тішимося, що залучили дітей до роздумів над такою непростою темою, як «Моє бачення правди». Вітаємо з прийдешнім Новим роком і бажаємо, щоб ваша віра в дива не згасала.
Подаруночки уже вирушають в дорогу!
Ваша Сова ![small logo](/img/favicon_64.png)
![small logo](/img/favicon_64.png)