Прикордонники попередили про провокацію білорусі
Нещодавно прикордонний комітет білорусі “дозволив” українцям з окремих районів Рівненської області відвідувати ліси в ландшафтному заповіднику «Ольманські болота» для збору дикоросів. Такий дозвіл було надано в односторонньому порядку. Українська прикордонна служба називає це відкритою провокацією
![](/files/pst0/224/SlftbsugRNT2SWgfHAeEAg.jpg)
Увага! Ворожа провокація! В жодному разі не перетинайте кордон білорусі.
Нещодавно прикордонний комітет білорусі “дозволив” українцям з окремих районів Рівненської області відвідувати ліси в ландшафтному заповіднику «Ольманські болота» для збору дикоросів.
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f6ab.png)
Для цього просять мати при собі паспорт старого (sic!) зразка, довідку сільради, пропуск, виданий прикордонним комітетом білорусі та іменну квитанцію про сплату мита.
![](/files/pst0/224/Z2z8ghyIARAZ6sc_UN0ylQ.jpg)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
Українські прикордонники нагадують, що наразі заборонено відвідувати ліси (крім транзитних шляхів та за винятком певної категорії людей). В прикордонні заборонено фотографувати та вмикати відеореєстратор. Перебувати в кілометровій смузі, яка прилягає до кордону, цивільним заборонено (крім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до кордону).