Батьки пишуть контакти на тілах своїх дітей
Фото справжнє, але зроблене ще в перший день війни. Попри це в мережі його почали активно поширювати пізніше — після того, як його опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі мати дівчинки Саша Маковій — це посилання і є першоджерелом.
Фото справжнє, але зроблене ще в перший день війни. Попри це в мережі його почали активно поширювати пізніше — після того, як його опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі мати дівчинки Саша Маковій — це посилання і є першоджерелом.
![](/files/pst0/271/TA1YtKrVMAeXh_vCu7sfKA.png)
«Фото зроблене ще в перший день війни, коли ми мали залишати Київ. Я не знала, наскільки безпечною буде дорога. Чулися вибухи, Віра думала, що це гра. Перед виходом з дому я й зробила ці написи», — пояснила нам Саша. Зараз вона в безпеці у Франції.
Фото буквально зразу стало вірусним. Спочатку його поширили друзі Саші, а потім понеслося лавиною вже серед незнайомців.
За його мотивами український митець Олександр Грехов навіть створив малюнок із підписом: «батьки пишуть контакти на тілах своїх дітей у разі, якщо їх уб'ють, а діти виживуть».
![🚫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f6ab.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
«Я знаю, що особливо активно це фото поширюють в твіттері. Але я туди не заходжу, бо знаю, що там багато коментарів, що це фейк і я не хочу засмучуватися. Підписала Віру на випадок, що із нами щось станеться, і її хтось підбере вижившу. Або вона загубиться, що теж за моєю логікою могло статися лише при моїй відключці».
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
Крім цього, виявляється, є ще й друге фото — менш відоме, яке Саша додала в «карусель» (дивіться перший коментар). На ньому можна побачити заламінований папірець з контактною інформацією.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)